Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-425 Jonkowo, Warkały - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA Z AKTUALNYMI WARUNKAMI ZABUDOWY NA TRZY DOMY MIESZKALNE * MOŻLIWOŚĆ PODZIELENIA NIERUCHOMOŚCI NA TRZY DZIAŁKI* PEŁNE UZBROJENIE (WODA, GAZ, PRĄD, KANALIZACJA) * MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DODATKOWEJ DZIAŁKI DROGOWEJ ZAPEWNIAJĄCEJ INDYWIDUALNY DOSTĘP DO NIERUCHOMOŚCI Z INNEJ STRONY OSIEDLA* W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINNA Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCIOferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3827 m2 położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Warkały (miejscowość położona jest przy drodze nr 527 w kierunku na Morąg w odległości 3 km osiedla Gutkowo) w Gminie Jonkowo woj. Warmińsko-Mazurskie. Dla porównania Jonkowo oddalone jest od oś. Gutkowo ok. 6 km.Na powyższą działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy zezwalająca na budowę trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z garażem wbudowanym w bryłę budynku.Istnieje możliwość podzielenia nieruchomości na trzy odrębne działki. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, dodatkowo osoby zainteresowane mogą rozważyć możliwość dokupienia innej działki drogowej zapewniającej dodatkowy, indywidualny dostęp do nieruchomości z innej strony osiedla.Działka uzbrojona w wodę, gaz i kanalizację. Odległość sieci wodociągowej oraz sieci gazowej od granicy działki wynosi zaledwie 25 m, odległość kanalizacji 43 m2. Zgodnie z warunkami zabudowy, przyłącze do sieci kanalizacyjnej nie jest konieczne do czasu doprowadzenia przyłącza przez Gminę, obecnie zgodnie z WZ ścieki mogą być odprowadzane do bezodpływowego zbiornika szczelnego (szambo) tak więc decyzja w jaki sposób odprowadzane będą ścieki należy do właściciela.Położenie działki zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Olsztyna. W odległości 400 m2 od działki znajduje się przystanek komunikacji publicznej, w odległości 3 km dostępna jest pełna infrastruktura tj. sklep spożywczy, szkoła podstawowa, trzy przedszkola, supermarket „Biedronka”, stacja benzynowa, poczta, piekarnia, kościół itd.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!

tel. 660 590 596
e-mail: nieruchomosci@legishouse.pl


Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za prawidłową realizacje transakcji 16178.
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-425
Lokalizacja Jonkowo, Warkały
Przeznaczenie działki budowlana, mieszkaniowa
Pow. całkowita [m2] 3 827,00 m²
Cena 139 000 PLN
Cena/m2 36.32 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trapez
Ogrodzenie działki brak
Gaz w drodze dojazdowej
Woda w drodze
Dojazd droga szutrowa
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Położenie poza miastem
Prąd jest
Kanalizacja w pobliżu

Podobne oferty

LEG-GS-275, Działka na sprzedaż, Jonkowo, Wrzesina

Działka na sprzedaż,
Jonkowo, Wrzesina

Pow. całkowita [m2]: 28100.00

Cena/m2: 4.95 PLN

139 000 PLN