Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-435 Purda, Kaborno - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI GMINNEJ* GRANICZY ZE ŚCIANĄ LASU* W POBLIŻU DWA JEZIORA* Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCIOferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową nie zabudowaną o łącznej powierzchni 8,29 ha, położoną w miejscowości Kaborno, Gmina Purda, składającą się z czterech bezpośrednio przyległych do siebie działek gruntu o powierzchni odpowiednio 1,89 ha, 1,33 ha, 4,60 ha i 0,47 ha oznaczonych jako użytki klasy IV, V i VI.


Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu, przepięknie położona, graniczy bezpośrednio ze ścianą lasu, zlokalizowana w niedalekiej odległości od dwóch jezior „Linowskiego” i „Klebarskiego”.


Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, położona jest w odległości ok 700 m od centrum wsi Kaborno, w odległości ok. 300 m w linii prostej od najbliższej zabudowy siedliskowej i graniczy bezpośrednio z rozległym obszarem gruntu podzielonym na kilkanaście działek o powierzchni ok. 0,30 ha z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Niezwykle istotnym jest fakt, iż na działce nie ma zlokalizowanych słupów wysokiego napięcia, jak również nie przebiegają przez nią energetyczne linie napowietrzne. Oczywiście nieruchomość ma zapewniony dostępu do sieci energetycznej znajdującej się w odległości ok. 170 m od granicy działki. 


Teren na którym położona jest opisana nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Purda. Miejscowość Kaborno, podobnie jak oferowana nieruchomość, nie jest uzbrojona w sieć wodno-kanalizacyjną, wszelkie wznoszone zabudowania korzystają z dostępu do wody z własnego ujęcia (odwiert studni głębinowej), oraz własnej kanalizacji (zbiornik szczelny lub przydomowa oczyszczalnia ścieków).  


Nieruchomość położona jest w odległości ok.14 km od Olsztyna.
ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!
Tel. 660 590 596
e-mail: nieruchomosci@legishouse.plPośrednik odpowiedzialny za realizację transakcji licencja nr 16178

Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-435
Lokalizacja Purda, Kaborno
Przeznaczenie działki rolna
Pow. całkowita [m2] 82 900,00 m²
Cena 339 000 PLN
Cena/m2 4.09 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Ukształtowanie działki falista
Kształt działki wielokąt
Ogrodzenie działki brak
Gaz brak
Woda brak
Dojazd droga szutrowa
Otoczenie las
Położenie na wsi
Prąd jest
Kanalizacja brak