Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-473 Dywity, Dywity - działka na sprzedaż

powrót do listy ofert

Galeria zdjęć

OpisDYWITY UL. SPÓŁDZIELCZA* DZIAŁKA BUDOWLANA* W PEŁNI UZBROJONA * PROJEKT * POZWOLENIE NA BUDOWĘ* W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWA JEDNORODZINNA* OSTATNIA WOLNA DZAŁKA NA TEJ ULICY!


Oferta dostępna WYŁĄCZNIE w biurze LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI!

 
Działka budowlana o powierzchni 1 000 m2, położona w niezwykle atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji, na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Spółdzielczej w Dywitach. Nieruchomość graniczy bezpośrednio z zabudową mieszkaniową jednorodzinną i stanowi ostatnią niezabudowaną działkę na tej ulicy. 
 
 
Działka położona jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dywity z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością prowadzenie, także drobnych usług o charakterze nieuciążliwym( wykluczone są warsztaty samochodowe, hurtownie, stacje paliw itp.)
 
 
Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 35m (front) x 36m (bok) teren płaski w pełni uzbrojony (woda, prąd, gaz i kanalizacja) w granicach działki. Dojazd praktycznie do samej działki drogą asfaltową. Piękna okolica, malowniczy teren, dużo zieleni. 

 
Na działkę wydana jest aktualna decyzja o pozwoleniu na budowę wraz z dokumentacją i warunkami przyłączy tj. (woda, gaz, prąd, kanalizacja) wg projektu „Murator M189a Magiczny świat - wariant I” z dwustanowiskowym garażem oraz przeprowadzoną przez architekta adaptacją poddasza. Łączna powierzchnia użytkowa domu wynosi obecnie 178 m2! 

 
Jeśli projekt domu odpowiadał będzie przyszłemu nabywcy, w ramach oferowanej ceny sprzedaży, przeniesiona zostanie na niego decyzja o pozwoleniu na budowę, jeśli nabywca zdecyduje się na inny projekt, obecne pozwolenie na budowę zostanie zamknięte a nabywca wystąpi o ponowne pozwolenie wg własnego projektu. Zgodnie z dokumentacją geologiczną z 2019 r. teren pod zabudowę domu, podobnie jak na sąsiednich działkach zabudowanych, wymaga wymiany gruntu na głębokości ok. 2,9 m. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!
Tel. 660 590 596
e-mail: nieruchomosci@legishouse.pl
Pośrednik odpowiedzialny za realizację transakcji licencja nr 16178

Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-473
Lokalizacja Dywity, Dywity, Spółdzielcza
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 1 000,00 m²
Wymiary działki 35 x 36 m
Cena 128 000 PLN
Cena/m2 128.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trapez
Ogrodzenie działki brak
Gaz tak - miejski
Woda miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Położenie obrzeża miasta
Prąd jest
Kanalizacja miejska

Podobne oferty

LEG-GS-176, Działka na sprzedaż, Dywity

Działka na sprzedaż,
Dywity

Pow. całkowita [m2]: 1291.00

Cena/m2: 104.57 PLN

135 000 PLN