Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim - Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI.

Jestem pełna uznania i szacunku dla osobistego zaangażowania i konsekwentnego rozwiązywania napotkanych problemów podczas sprzedaży mojego mieszkania.

Transakcja wiązana sprzedaży następnie zakupu mieszkania, przeszła w bardzo krótkim czasie ,około 3 tygodni, wszystko dopięte na ostatni guzik. Pomoc w przygotowaniu całej dokumentacji, informacja na każdym etapie sprzedaży nieruchomości, pomoc w wyjaśnieniu zawiłości prawa, nakierowanie na dalsze kroki w przeprowadzeniu zbycia nieruchomości.

Serdecznie polecam usługi Biura Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI to skuteczne biuro z nowoczesnym podejściem do klienta, miła atmosfera a przede wszystkim pełen profesjonalizm Pana Emila Kucharskiego. 

Monika Górecka, ul. Srebrna, Olsztyn
Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pomoc w załatwianiu wszystkich formalności  poprzez Pana EMILA KUCHARSKIEGO wyróżniło to biuro spośród innych obecnych aktualnie na rynku.

Jeżeli komuś zależy na szybkiej i dobrze przeprowadzonej transakcji, to z całkowitym przekonaniem mogę polecić współpracę właśnie z LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI -firmą solidną, z wiedzą, z fachowym podejściem do powierzonego zlecenia oraz skuteczną

Anna Grzebska, ul. Kanta, Olsztyn
Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz pomoc Pana Emila Kucharskiego w załatwianiu wszystkich formalności  bardzo nam pomogło w przeprowadzeniu zamierzonych zmian lokalowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Emilem, który służył nam swoim czasem, wiedzą oraz zaangażowaniem w każdym wybranym przez nas terminie. Serdecznie dziękujemy oraz polecamy usługi LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI - firmy skutecznej, solidnej, z wiedzą oraz z fachowym podejściem do powierzonego zlecenia.

Agnieszka i Waldemar Kuciej ul. Kołobrzeska, Olsztyn
Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę która w bardzo szybkim tempie pomogła zbyć jej mieszkanie. Już przy pierwszym kontakcie z biurem wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Po obejrzeniu mieszkania, przedstawiono mi różne warianty sprzedaży. Czytając różne opinie o biurach nieruchomości z odrobiną niepewności podjęłam decyzję o współpracy na wyłączność. Okazało się, że moje wątpliwości były zupełnie nie uzasadnione, a zaufanie jakim obdarzyłam LEGIS HOUSE w 100% trafne! Firma od razu przystąpiła do dynamicznego działania, moje mieszkanie prezentowano kilka razy dziennie i w ciągu niespełna kilku dni pozyskano klienta do transakcji. Byłam pod wrażeniem działania LEGIS HOUSE, firma zajęła się całą stroną formalno-prawną od dnia pozyskania klienta, poprzez czynności notarialne i zabezpieczenie przepływu środków na moje konto aż do czasu wydania kluczy w ręce nabywcy.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako profesjonalistę w swojej branży.

Halina Talmon ul. Zamenhofa, Olsztyn