Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-407 Stawiguda, Bartąg - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

PRZEPIĘKNA PANORAMA NA POBLISKIE POLA* BARDZO DOBRA KOMUNIKACJA*  DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ*


OFERTA WYŁĄCZNA dostępna jedynie w biurze LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI!


UWAGA! OSTATNIE SZEŚĆ DZIAŁEK POZOSTAŁYCH NA TYM OSIEDLU 


Działka budowlana o powierzchni 984 m2 położona w Bartągu, Gmina Stawiguda, znajdująca się w kompleksie dziewięciu malowniczo położonych działek mających tworzyć osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu rzeki Łyny, w sąsiedztwie okolicznych lasów i jezior (jezioro „Bartąg”,”Kielarskie”), z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury i szybkim dojazdem do centrum miasta.

Teren położony jest przy drodze na Ruś, w odległości ok. 200 metrów od nowo budowanej obwodnicą Olsztyna. 


W bliskiej odległości sklep spożywczy, piekarnia, szkoła, przedszkole, kościół, ośrodek zdrowia, przystanek i pętla autobusowa. Do centrum Olsztyna prowadzą trzy asfaltowe drogi, warto także wspomnieć, że doskonałe położenie sprawi, że w niedalekiej przyszłości zyskamy stąd również szybki dojazd do obwodnicy.


Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, lekko nachylona, dzięki czemu rozciąga się stąd przepiękny widok na pobliskie łąki i pola oraz nowo budowany most. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie działki zabudowa jednorodzinna, w tym dwa domy w trakcie realizacji budowy.


Działka uzbrojona w prąd i kanalizację, posiada dostęp do drogi publicznej. Zaopatrzenie w wodę, tymczasowo do chwili doprowadzenia sieci wodociągowej z własnego ujęcia tj. odwiert studni głębinowej. 


Teren, na którym znajduje się opisana działka, składa się z kompleksu dziewięciu bezpośrednio przyległych do siebie działek gruntu o powierzchni:

 
 • 781 m2 - SPRZEDANA 
 • 988 m2 - SPRZEDANA 
 • 984 m2
 • 871 m2 - SPRZEDANA 
 • 897 m2
 • 1126 m2
 • 1221 m2
 • 996 m2
 • 1067 m2
   
Wszystkie oferowane przez nas działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo jednorodzinne. Dla klientów zainteresowanych większą powierzchnią istnieje możliwość łącznia przyległych do siebie działek.
 

Powyższa cena sprzedaży zawiera podatek VAT 23% dzięki czemu kupujący zwolniony jest z opłaty podatku PCC (podatek od czynności cywilnoprawnych) 


ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!
tel. 660 590 596
e-mail: nieruchomosci@legishouse.pl


Pośrednik odpowiedzialny za prawidłową realizację transakcji licencja nr 16178
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-407
Lokalizacja Stawiguda, Bartąg
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 897,00 m²
Cena 137 913 PLN
Cena/m2 153.75 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki wielokąt
Ogrodzenie działki brak