Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-316 Stawiguda, Bartąg - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

PIĘKNE WIDOKI* DOSKONAŁA KOMUNIKACJA* DROGA ASFALTOWA*


OFERTA WYŁĄCZNA dostępna jedynie w biurze LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI!


UWAGA! OSTATNIE SZEŚĆ DZIAŁEK POZOSTAŁYCH NA TYM OSIEDLU 


Działka budowlana o powierzchni 1067 m2 położona w Bartągu, Gmina Stawiguda, znajdująca się w kompleksie dziewięciu malowniczo położonych działek mających tworzyć osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu rzeki Łyny, w sąsiedztwie okolicznych lasów i jezior (jezioro „Bartąg”,”Kielarskie”), z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury i szybkim dojazdem do centrum miasta.


W bliskiej odległości sklep spożywczy, piekarnia, szkoła, przedszkole, kościół, ośrodek zdrowia, przystanek i pętla autobusowa. Do centrum Olsztyna prowadzą trzy asfaltowe drogi, warto także wspomnieć, że doskonałe położenie sprawi, że w niedalekiej przyszłości zyskamy stąd również szybki dojazd do obwodnicy.


Działka w kształcie trapezu, ukształtowanie trenu płaskie, lekko nachylone, dzięki czemu rozciąga się stąd przepiękny widok na pobliskie łąki i pola. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą wraz z ogrodami. W sąsiedztwie działki zabudowa jednorodzinna, w tym dwa domy w trakcie realizacji budowy.


Działka uzbrojona w prąd i kanalizację, posiada dostęp do drogi publicznej. Zaopatrzenie w wodę, tymczasowo do chwili doprowadzenia sieci wodociągowej, z własnego ujęcia tj. odwiert studni głębinowej.


Teren, na którym znajduje się opisana działka, składa się z kompleksu dziewięciu bezpośrednio przyległych do siebie działek gruntu o powierzchni:

 
 • 802 m2 (projekt, pozwolenie na budowę)
 • 988 m2 (projekt, pozwolenie na budowę)
 • 984 m2
 • 871 m2
 • 897 m2
 • 1126 m2
 • 1221 m2
 • 996 m2
 • 1067 m2
   
Wszystkie oferowane przez nas działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone są pod budownictwo jednorodzinne, natomiast dwie z nich posiadają pełną dokumentację niezbędną do natychmiastowego rozpoczęcia budowy (projekt, pozwolenie na budowę itd.), co zdecydowanie zaoszczędzi czas przyszłego nabywcy. Dla klientów zainteresowanych większą powierzchnią istnieje możliwość zakupu przyległych do siebie działek.ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!
tel. 660 590 596
e-mail: nieruchomosci@legishouse.pl


Pośrednik odpowiedzialny za prawidłową realizację transakcji licencja nr 16178
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-316
Lokalizacja Stawiguda, Bartąg
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 1 067,00 m²
Cena 164 051 PLN
Cena/m2 153.75 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trapez
Ogrodzenie działki brak