Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-570 Dywity, Różnowo - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DZIAŁKA O POWIERZCHNI 2 ha 2181 m2 ** BOGATY, KILKUNASTOLETNI DRZEWOSTAN** W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SIEĆ GAZOWA, WODOCIĄGOWA i ENERGETYCZNA** TEREN OBJĘTY UPUL** DZIAŁKA NIE JEST OBJĘTA MPZP** W SĄSIEDZTWIE LASY ** W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI NOWO POWSTAŁE OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH


Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI!

 
Oferujemy do sprzedaży las obejmujący powierzchnię 2 ha 2181m2 położony w Gminie Dywity, obręb Różnowo. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do litery L z wydzieloną drogą wewnątrzną, posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej i objęta jest uproszczonym planem urządzenia lasu. Działka porośnięta bogatym drzewostanem – świerk (25,40,70 i 75 lat), sosna (25, 70 i 75 lat), brzoza (15 i 25 lat), dąb (25 i 40 lat), lipa (25 lat), modrzew (25 lat), buk (25 i 75 lat). 

 
Teren na którym położona jest opisana nieruchomość nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, znajduje się także w niedalekiej odległości od nowo powstałych i ciągle rozwijających się osiedli domów jednorodzinnych. 

 

W bezpośrednim sąsiedztwie działki tj. ok. 20 m od urządzonej drogi wewnętrznej i ok. 340 m od samej podstawy działki przebiega sieć gazowa, wodociągowa oraz energetyczna.

 
Działka leśna to nie tylko świetna lokata kapitału i czerpanie przychodów z gospodarki leśnej ale także możliwość ciągłego obcowania z naturą i obserwowania dzikiej przyrody. ZAPRASZAM DO KONTAKTU I OGLĄDANIA NIERUCHOMOŚCI!

tel. 660 590 596
e-mail: nieruchomosci@legishouse.pl


Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za prawidłową realizacje transakcji 16178.
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-570
Lokalizacja Dywity, Różnowo
Przeznaczenie działki leśna
Pow. całkowita [m2] 22 181,00 m²
Cena 198 000 PLN
Cena/m2 8.93 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Ukształtowanie działki zalesiona
Kształt działki w kształcie litery L
Ogrodzenie działki brak
Gaz w drodze dojazdowej
Woda powyżej 100m
Dojazd droga gruntowa
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Położenie na wsi
Prąd w ulicy
Kanalizacja brak