Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-443 Barczewo (gw), Nikielkowo - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis


OFERTA NIEAKTUALNA - NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA!
GRATULUJEMY STRONOM TRANSAKCJI! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178


DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 727 m2 * TEREN OBJĘTY MPZP Z PRZEZNACZENIEM POD ZABUDOWĘ MIESZKALNO-USŁUGOWĄ* W POBLIŻU ZABUDOWA JEDNORODZINNA


Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI


Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 727 m2.


Nieruchomość położona na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalno-usługową. Bezpośrednio przy działce przebiega sieć wodociągowa, zaś w odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się przyłącze energetyczne, sieć gazowa oraz projektowana sieć kanalizacyjna. Działka w kształcie trójkąta, teren płaski, ogrodzony, dojazd z Olsztyna drogą asfaltową, a następnie do samej działki ok. 300 m drogą gruntową.


Działka znajduje się w kompleksie kilkunastu działek, które w przyszłości tworzyć będą osiedle domków jednorodzinnych. Obszar, na którym położona jest działka zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. 


W ostatnim czasie na terenie Nikielkowa przeprowadzono szereg inwestycji, dzięki którym lokalizacja ta zyskała wiele dodatkowych atutów. Między innymi położono sieć kanalizacyjną oraz wykonano nawierzchnię bitumiczną, która połączyła Nikielkowo z Wójtowem tworząc jedno spójne osiedle z szybkim i komfortowym dojazdem z dwóch stron Olsztyna tj. od strony obwodnicy przez Wójtowo i od strony oś. Zatorze ulicą Zientary Malewskiej przez Nikielkowo. 


Działka w Nikielkowie to doskonały wybór zarówno pod względem docelowego miejsca zamieszkania, jak również ze względu na ewentualną chęć inwestycji, przede wszystkim z uwagi na atrakcyjną cenę gruntów, która ze względu na intensywny rozwój infrastruktury w niedługim czasie spowoduje znaczny wzrost ich wartości. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!


tel. 660 590 596
e-mail:nieruchomosci@legishouse.plNumer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za prawidłową realizacje transakcji 16178.
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-443
Lokalizacja Barczewo (gw), Nikielkowo, Jastrzębia
Przeznaczenie działki budowlana
Pow. całkowita [m2] 727,00 m²
Cena 43 000 PLN
Cena/m2 59.15 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trójkąt
Ogrodzenie działki siatka w ramach
Gaz brak
Woda na działce
Dojazd droga polna
Otoczenie działki zabudowane
Położenie obrzeża miasta
Prąd jest
Kanalizacja brak