Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-428 Barczewo (gw), Wójtowo - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

 
DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 1001 m2 POŁOŻONA PRZY UL. GOŚCINNEJ W WÓJTOWIE WRAZ Z PROJEKTEM ORAZ POZWOLENIEM NA BUDOWĘ * TEREN OBJĘTY MPZP Z PRZEZNACZENIEM POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ * W POBLIŻU ZABUDOWA JEDNORODZINNA


Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI!

 
Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1001 m2 położoną przy ul. Gościnnej w Wójtowie wraz z PROJEKTEM oraz AKTUALNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ. Nieruchomość zlokalizowana jest na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Bezpośrednio przy działce przebiega sieć energetyczna, wodociągowa oraz sieć gazowa, a także projektowana sieć kanalizacyjna. Do chwili ukończenia realizacji sieci kanalizacyjnej, zgodnie z zapisami MPZP ścieki mogą być odprowadzane do przydomowej oczyszczalni ścieków lub zbiornika szczelnego (szambo). Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, dojazd z Olsztyna drogą asfaltową, a następnie do samej działki ok. 1200 m drogą szutrową.


Działka znajduje się w kompleksie kilkunastu działek, w bliskim sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych, które w przyszłości tworzyć będą osiedle domów jednorodzinnych.
 
W RAMACH OFEROWANEJ CENY SPRZEDAŻY KUPUJĄCY NABYWA WW.DZIAŁKĘ WRAZ Z PROJEKTEM, AKTUALNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ORAZ PEŁNĄ DOKUMENTACJĄ NIEZBĘDNĄ DO ROZPOCZĘCIA I PROWADZENIA BUDOWY. 
 
Jeśli projekt spełnia oczekiwania nabywcy, dokonamy przeniesienia pozwolenia na budowę na nowego inwestora, dzięki czemu nabywca zaoszczędzi mnóstwo czasu i kosztów związanych z kompletowaniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę. Jeśli jednak nabywca zdecyduje o wyborze innego projektu będzie mógł wystąpić o nowe pozwolenie. 


Projekt domu „HIREK TREND” z garażem jednostanowiskowym, lustro (A) o powierzchni całkowitej 156,90 m2 ( parter + poddasze)


Szczegółowe zestawienie pomieszczeń:


PARTER:

 
 • Wiatrołap 3,5 m2
 • Hol 9,6 m2
 • Łazienka 5,7 m2
 • Sypialnia 12,7 m2
 • Sypialnia 11,1 m2
 • Sypialnia 12,2 m2
 • Schody 2,4 m2
 • Salon 24,8 m2
 • Kuchnia ze spiżarnią 8,0 m2
 • WC 1,4 m2

SUMA 91,4 m2 +

 
 • Pralnia 3,9 m2 
 • Kotłownia 7,2 m2 
 • Garaż 18,6 m² 
   
ŁĄCZNIE SUMA PARTERU 121,10 m2 


PODDASZE: 

 
 • powierzchnia do zagospodarowania 34,7 m2 
 • komunikacja 1,1 m2 


ŁĄCZNA SUMA: PARTER + PODDASZE = 156,90 m2


Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z projektem domu oraz rzutami poszczególnych pomieszczeń w tym celu proszę wkleić w przeglądarkę poniższy link. 


https://www.domdlaciebie.com.pl/projekty-domow-parterowych-z-poddaszem-do-adaptacji/hirek-trend,585,lustro.html

 
Działka w Wójtowie to doskonały wybór zarówno pod względem docelowego miejsca zamieszkania, jak również ze względu na ewentualną chęć inwestycji, przede wszystkim z uwagi na atrakcyjną cenę gruntów, która ze względu na intensywny rozwój infrastruktury w niedługim czasie spowoduje znaczny wzrost ich wartości. Obecnie Wójtowo posiada doskonałe połączeni z każdą częścią Olsztyna poprzez nowo otwarty odcinek obwodnicy, a także przez Nikielkowo, które tworzy z Wójtowem jedno spójne osiedle z szybkim i komfortowym dojazdem na osiedle Zatorze ulicą Zientary Malewskiej. Ponadto dzięki otwartej obwodnicy Wójtowo zyskało szybki i komfortowy wyjazd w kierunku Warszawy.ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!


tel. 660 590 596
e-mail:nieruchomosci@legishouse.plNumer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za prawidłową realizacje transakcji 16178.
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-428
Lokalizacja Barczewo (gw), Wójtowo, Gościnna
Pow. całkowita [m2] 1 001,00 m²
Wymiary działki 25x41 m
Cena 85 000 PLN
Cena/m2 84.92 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Gaz jest
Woda jest
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Prąd w trakcie prowadzenia
Kanalizacja w trakcie prowadzenia

Podobne oferty

LEG-GS-352, Działka na sprzedaż, Barczewo (gw), Nikielkowo

Działka na sprzedaż,
Barczewo (gw), Nikielkowo

Pow. całkowita [m2]: 1100.00

Cena/m2: 74.55 PLN

82 000 PLN