Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-GS-412 Barczewo (gw), Barczewko - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA WRAZ Z PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ* ROBOTY BUDOWLANE DOPROWADZONE DO STANU „ZERO”* STARANNIE WYLANE I ZAIZOLOWANE ŁAWY FUNDAMENTOWE* PROFESJONALNIE WYKONANY DRENAŻ WOKÓŁ BUDYNKU* Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Barczewko, Gmina Barczewo w odległości zaledwie 14 km od centrum Olsztyna i 7 km od Barczewa.Samo osiedle domów jednorodzinnych na którym położona jest opisana nieruchomość zlokalizowane jest w odległości zaledwie 500 m od lasu i 1500 m od jeziora, ponadto w odległości 350 m znajduje się szkoła podstawowa, sklep spożywczy i kościół.


Działka w kształcie trapezu uzbrojona w wodę i prąd (media w granicy działki). Zgodnie z warunkami zabudowy, ścieki odprowadzane będą do przydomowej oczyszczalni ścieków. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, iż w odległości zaledwie 100 m od granicy działki ( bezpośrednio w drodze ) biegnie gminna sieć kanalizacyjna.Oferowana przez nas nieruchomość posiada aktualnie wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego i sprzedawana jest wraz z projektem i pozwoleniem na budowę.Na działce rozpoczęto już roboty budowlane związane z realizacją inwestycji i doprowadzeniem budowy do stanu „zero”. Wykonano prace ziemne oraz wylano ławy fundamentowe betonem B25 (10 cm podkład suchym betonem B20), wymurowano ściany fundamentowe, założono bednarkę, przygotowano otwory i główne rury do wody, kanalizacji i instalacji elektrycznej. Bardzo starannie wykonano izolację fundamentów: zagruntowano „dsperbitem”, położono izolacja bitumiczą, twardy styrodur XPS, folia kubełkowa, izolację wewnętrzną dwukrotnie wykonana „desperbitem”. Wokół budynku wykonany został drenaż a następnie zasypano stan „zero”.Sprzedaż nieruchomości podyktowana jest nagłą zmianą planów życiowych właściciela nieruchomości i wyjazdem poza granice kraju. Dalsza realizacja inwestycji w tej sytuacji nie jest możliwa ze względów logistycznych.W przypadku nabycia nieruchomości decyzja o pozwoleniu na budowę zostanie przeniesiona na nowego inwestora. Przekazana zostanie pełna dokumentacja wraz z dziennikiem budowy oraz rachunkami potwierdzającymi wszystkie koszty i nakłady jakie zostały poniesione przez obecnego inwestora. Nowy nabywca będzie mógł kontynuować dalszy proces związany z realizacją robót budowlanych wraz z obecnym kierownikiem budowy lub wskazać nowego kierownika.Projekt domu „Lusi” ze strony dobredomy.pl to atrakcyjny i funkcjonalny parterowy budynek mieszkalny wraz z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni użytkowej 109 m2 + garaż 20,1 m2 + pom. gospodarcze 5,7 m2.Poniżej zamieszczam szczegółowy rozkład pomieszczeń oraz link do strony gdzie można zapoznać się z wizualizacją budynku jego przekrojem i rzutem poszczególnych kondygnacji.
Oszacowany został, także przybliżony koszt budowy.


Link do strony z projektem: https://www.dobredomy.pl/projekt/lusi/


Rozkład pomieszczeń:


1) PARTER:

 
 • wiatrołap 3,92 m2
 • hol 4,26 m2
 • spiżarnia 1,91 m2
 • kuchnia 9,57 m2
 • salon z jadalnią 24,20 m2 
 • WC 1,19 m2


SUMA: 45,05 m2

+ garaż 20,11 m2
+ pom. gospodarcze 5,73 m2


2) PODDASZE:

 
 • korytarz 5,27 m2
 • sypialnia 11,10 m2 (po podłodze 13,55 m2)
 • sypialnia 11,10 m2 (po podłodze 13,94 m2)
 • sypialnia 15,53 m2 (po podłodze 18,25 m2)
 • garderoba 6,24 m2 (po podłodze 10,15 m2)


SUMA: 63,99 m2 (po podłodze 76,03 m2)
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI!


tel. 660 590 596
e-mail:nieruchomosci@legishouse.plNumer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za prawidłową realizacje transakcji 16178.
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-GS-412
Lokalizacja Barczewo (gw), Barczewko
Przeznaczenie działki budowlana, mieszkaniowa
Pow. całkowita [m2] 1 660,00 m²
Cena 98 000 PLN
Cena/m2 59.04 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trapez
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Gaz brak
Woda jest
Dojazd droga szutrowa
Otoczenie jezioro i las
Prąd jest
Kanalizacja w pobliżu