Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości


Nasi partnerzy

Referencje

Chciałabym podziękować, za pełen profesjonalizm i owocną współpracę z Panem Emilem Kucharskim...

Sprzedając swe mieszkanie podjęłam współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Pełen profesjonalizm...

Sprzedając swe mieszkanie i garaż oraz kupując nowe mieszkanie podjęliśmy współpracę z Biurem Pośrednictwa LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI...

Kiedy podjęłam decyzję o sprzedaży swojego mieszkania znajoma poleciła mi biuro LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zaufaną firmę...

LEG-LS-422 Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński - lokal na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

OBIEKT GASTRONOMICZNO-HOTELOWY * SALA WESELNO - BANKIETOWA * APARTAMENT 122 m2* TRZY POKOJE GOŚCINNE Z ODDZIELNYMI ŁAZIENKAMI * PARKING DLA GOŚCI* DWA GARAŻE * NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA W POBLIŻU ŚREDNIOWIECZNEGO ZAMKU i RZEKI „ŁYNY”Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE NIERUCHOMOŚCIOferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną funkcjonującą dotychczas jako obiekt gastronomiczno-hotelowy o powierzchni użytkowej 521 m2 stanowiący odrębny od gruntu przedmiot własności, zabudowany na działce o powierzchni 1496 m2 położony w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Kościuszki. Budynek znajduje w sąsiedztwie nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych w pobliżu bulwaru nad rzeką „Łyną” i przystani kajakowej 


Budynek jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, wybudowany w 2005 r. w technologii tradycyjnej, w całości ocieplony, wyposażony w trójfazową instalację elektryczną, korzysta z przyłącza do miejskiej sieci wodociągowej, ścieki zaś odprowadzane są do zbiornika bezodpływowego (szambo). Istnieje możliwość przyłącza do nowo wybudowanej miejskiej sieci kanalizacji oraz sieci gazowej. Budynek ogrzewany jest za pomocą pieca na opał stały, dodatkowo wyposażony w panele solarne z zasobnikiem na ok. 400 litrów wody. Dach pokryty blachodachówką, stolarka okienna PCV. 


Nieruchomość dotychczas funkcjonowała jako znany i ceniony przez tutejszych mieszkańców obiekt gastronomiczno-hotelowy z naciskiem na organizację imprez okolicznościowych takich jak przyjęcia weselne, komunie itp. jednak potencjał biznesowy budynku tj. sposób w jaki został zaprojektowany, jego powierzchnia użytkowa i usytuowanie oraz dynamicznie rozwijająca się w tym miejscu infrastruktura sprawia, że nieruchomość może być wykorzystywana w zupełnie innych celach. Wokół obiektu powstaje duże osiedle domów jednorodzinnych, zaś w pobliżu zlokalizowane jest zejście prowadzące na bulwar nad rzeką „Łyną”, który stanowi nową inwestycję zrealizowaną przez władze miasta. 


Nieruchomość położona bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym prowadzącym w kierunku zamku i rzeki „Łyny”, gdzie jedną z atrakcji stanowią rejsy gondolą i spływy kajakowe. Obok zamku znajduje się amfiteatr, na którym odbywają się liczne imprezy okolicznościowe o zasięgu ogólnopolskim takie jak coroczne „Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry” czy koncerty charytatywne takie jak np.”Gwiazdozbiór Szwedesa” itp. Dodatkowo warto wspomnieć, iż nieruchomość znajduje się w niewielkiej odległości od pobliskich jezior tj. w odległości ok. 3 km do Jeziora Wielochowskiego (przepięknie zagospodarowanego wraz z wydzieloną plażą, strefami pływania, zjeżdżalniami itp). oraz ok. 8 km do Jeziora Symsar czy nieco bardziej oddalonego Jeziora Blanki.


Rozkład pomieszczeń:


PARTER: powierzchnia 339 m2


Na parterze znajduje się sala bankietowo - weselna o powierzchni 220 m2, wraz z pomieszczeniami dodatkowymi niezbędnymi do jej obsługi tj. hall, recepcja, dwie łazienki z wc oraz rozbudowane zaplecze gastronomiczne wraz z chłodniami oraz łazienkami z wc i pomieszczeniami przeznaczonymi dla personelu, które zajmują powierzchnię 119 m2. Łączna powierzchnia użytkowa na parterze wynosi 339 m2. 


PODDASZE: powierzchnia 182,60 m2 


Na poddaszu znajduj się apartament o powierzchni 122 m2 składający się z 6 pokoi ,kuchni, łazienki z wc i oddzielnego wc oraz część hotelowa z pokojami dla gości składająca się z trzech sypialni (każda z oddzielną łazienką z wc). Warto zwrócić uwagę, iż dostęp do apartamentu oraz pokoi hotelowych możliwy jest z dwóch oddzielnych wejść z ewentualnym przejściem do dwóch opisanych stref tj. strefy prywatnej i hotelowej. Łączna powierzchnia użytkowa na poddaszu wynosi 182,60 m2 


PODPIWNICZENIE: powierzchnia 25 m2 


W piwnicy znajduje się jedno pomieszczenie kotłowni o powierzchni 25 m2. 


DWA GARAŻE łączna powierzchnia 43,60 m2 


- garaż o powierzchni 18,60 m2
- garaż z kanałem o powierzchni 25 m2 


Warto zwrócić uwagę, iż różnorodność zabytków, wydarzeń kulturalnych oraz sportowych o zasięgu europejskim przyciąga do miasta coraz większą rzeszę turystów. Zamek biskupów warmińskich wybudowany w XIV wieku należy do najcenniejszych zabytków architektury gotyckiej w Polsce, uznany został na świecie jako pomnik historii, zaliczany do zabytków klasy "0" tj. zabytek o najwyższej wartości artystycznej, historycznej i naukowej w skali światowej. W sąsiedztwie zamku znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Krasicki SPA&WELLNESS. Ponadto w Lidzbarku Warmińskim znajduje się jedyny w północnej części Polski ośrodek termalny „Termy Warmińskie” składający się z kilku różnych basenów, całorocznego basenu zewnętrznego, jacuzzi, saun, zjeżdżalni, kręgielni, itp. W celu obejrzenia większej liczby zdjęć zapraszam nawww.legishouse.plZAPRASZAM DO OGLĄDANIA NIERUCHOMOŚCI!


tel. 660 590 596
e-mail:nieruchomosci@legishouse.plNumer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za prawidłową realizacje transakcji 16178.
Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Emil Kucharski
Telefon 89 650 17 18
Telefon komórkowy 660 590 596
Nr licencji 16178
ekucharski@legishouse.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 16178

Szczegóły oferty

Symbol oferty LEG-LS-422
Lokalizacja Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warmiński, Kościuszki
Rodzaj budynku budynek wolnostojący
Pow. całkowita [m2] 521,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 521,00 m²
Cena 699 000 PLN
Cena/m2 1341.65 PLN

Nieruchomość

Ilość pięter w budynku 1
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Okna PCV
Instalacje nowe
Rodzaj lokalu wielopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowo - magazynowy, biurowy, gastronomia, handlowo-usługowy, handlowy, inny, usługowy
Dojazd płyty betonowe
Ogrzewanie piec
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Położenie lokalu ulica osiedlowa
Witryna wystawowa duża
Wejście od ulicy
Podłogi panele

Pomieszczenia